ورود |عضويت دوشنبه 01 مرداد ماه 1403
 
اطلاعيه ها
قابل توجه کشاورزان محترم - يكشنبه 30 خرداد ماه 1400
برنامه های شبکه برکت :سه شنبه 1400/04/01 برآورد میران آب آبیاری مورد نیاز محصولات کشاورزی   بيشتر...

قابل توجه دارندگان تراکتور - يكشنبه 30 خرداد ماه 1400
بهره برداران محترم   بيشتر...

قابل توجه کشاورزان و باغداران محترم - پنج شنبه 27 خرداد ماه 1400
در راستای اجرای قانون حفظ کاربری اراضی و باغی سازمان امور اراضی کشور به اطلاع کلیه کشاورزان و باغداران محترم می رساند شرایط اخذ مجوز اتاق کارگری به شرح ذیل می باشد: 1) مساحت باغ بیش از یک هکتار 2) داشتن سند رسمی ششدانگ 3) فقط یک مجوز اتاق کارگری برای هر شخص در هر روستا صادر می گردد 4) باغات با مساحت 3 جریب تا یک هکتار امکان صدور مجوز کانکس بدون حق انشعاب آب، برق و گاز را دارند.  

بهره برداران محترم - چهارشنبه 26 خرداد ماه 1400
براساس ماده 3 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها در صورتی که مالکان و یا متصرفان اراضی زراعی و باغ ها بدون اخذ مجوز اقدام به تغییر کاربری نمایند علاوه بر قلع و قمع بنا ، به پرداخت جزای نقدی از یک تا سه برابر بهای اراضی به قیمت روز و با کاربری جدید که مورد نظر متخلف بوده است محکوم خواهند شد  

قابل توجه متقاضيان سرمايه گذاري در مجتمع هاي كشاورزي گلخانه اي و شيلات - شنبه 17 خرداد ماه 1399
ايجاد شهرك هاي كشاورزي از جمله اهداف مهم وزارت جهاد كشاورزي و از جمله طرح هاي اقتصاد مقاومتي و جهش توليد كشور مي باشد لذا سرمايه گذاران گرامي با مراجعه به روزنامه سراسري اطلاعات شماره ٢٧٥٥٠ و ٢٧٥٥٥ مورخ ٩٩/٢/١٥ و ٩٨/٢/٢١ مي توانند از چگونگي شركت در فراخوان عمومي شماره ١-٩٩ و ٢-٩٩ اطلاع حاصل نمايند .  

قابل توجه زنبور داران محترم - شنبه 17 خرداد ماه 1399
زنبور داران محترم مي توانند از طريق سامانه سيتا جهت دريافت تسهيلات سرمايه در گردش اقدام نمايند . (براي هر كلني موجود ٢٥٠٠ هزار ريال و تسهيلات خريد كلني تا سقف ١٥٠ كلني به ازاي هر كلني ٤٥٠٠ هزار ريال مي باشد )  

قابل توجه گلخانه داران محترم - يكشنبه 10 فروردین ماه 1399
خواهشمند است با توجه به توصیه کارشناسان شبکه بهداشت شهرستان نسبت به تهیه ماسک و دستکش برای کارگران و رعایت فاصله ایمن در محیط کار و سایر ضوابط بهداشتی اقدام نمایید .  

شرکت های توزیع بچه ماهی گرمابی در استان اصفهان - سه شنبه 29 بهمن ماه 1398
ادامه   بيشتر...

آگهی مزایده واگذاری حق بهره برداری موقت - سه شنبه 19 آذر ماه 1398
ادامه   بيشتر...

اطلاعیه - يكشنبه 03 آذر ماه 1398
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی ) 6 الی 9 آذر واقع در پل شهرستان .  

قابل توجه کشاورزان و گلخانه داران محترم - سه شنبه 28 آبان ماه 1398
باستحضار مي رساند كليه متقاضيان دريافت سوخت واحدهاي گلخانه وتوليد قارچ كه داراي پروانه بهره برداري نيستند (گواهي توليد دارند )چه آنهايي كه سوخت در سنوات گذشته دريافت نموده و چه آنهايي كه بعداَ اضافه شده اندو نياز به سوخت مايع دارند ،بايد الزاماَ با مراجعه به سامانه پنجره واحد خدمات الكترونيك ،بخش توليدات گياهي ،گزينه "صدور كد شناسايي واحد هاي گلخانه اي و قارچ خوراكي فا قد پروانه "اقدام به ثبت نام و دريافت كد شناسايي نمايند تا به هنگام درخواست سوخت در سامانه جديد تجارت آسان با استفاده از كد مذكور بتوانند درخواست خود را ثبت و سپس مديريت جهاد كشاورزي شهرستان بررسي و تاييد نمايد .  

کشاورزان محترم - دوشنبه 27 آبان ماه 1398
با راه اندازي سامانه پيام كوتاه ثبت كود توسط موسسه تحقيقات خاك و آب، خريداران انواع مواد كودي براي اطمينان از اصالت كودهاي خريداري شده مي توانند شماره ثبت برچسب روي بسته كود را به شماره 3000646424 پيامك نمايند.  

اطلاعیه بیمه محصولات کشاورزی - دوشنبه 27 آبان ماه 1398
تعداد محصولات تحت پوشش بیمه محصولات کشاورزی استان   بيشتر...

قابل توجه شرکت های دانش بنیان شهرستان دهاقان - شنبه 25 آبان ماه 1398
برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش فعالیت های دانش بنیان آب ، کشاورزی ، منابع طبیعی و محیط زیست به مدیریت جهاد کشاورزی مراجعه فرمایید .  

بهره برداران دارای پروانه تاسیس و بهره برداری- شنبه 09 شهریور ماه 1398
جهت دریافت تسهیلات سرمایه ثابت و در گردش با سود بانکی 18 درصد از محل تسهیلات بهین یاب جهت نوسازی و بازسازی به شرکت های خدمات مشاوره ای مراجعه و در سامانه بهین یاب ثبت نام فرمایید .  

استمهال تسهیلات - دوشنبه 13 خرداد ماه 1398 - سه شنبه 25 تیر ماه 1398
طبق دستوالعمل اجرایی بند خ ماده 33 قانون برنامه ششم توسعه کشور در سال 98 ، کشاورزان خسارت دیده در سال زراعی 97 - 96 که تحت تاثیر حوادث غیر مترقبه قرار گرفته اند و سررسید بدهی آنها در بازه ی زمانی 1/7/96 تا 29/12/97 به شعب بانک های عامل مراجعه فرمایند .  

کشاورزان محترم شهرستان دهاقان - سه شنبه 04 تیر ماه 1398 - سه شنبه 25 تیر ماه 1398
جهت دریافت تسهیلات سرمایه در گردش کاشت ، داشت و برداشت محصولات زراعی با سود بانکی 18 درصد از محل صندوق کمک های فنی و اعتباری ، به شرکت های خدمات مشاوره ای مراجعه و در سامانه سیتا ثبت نام فرمایید .  

کشاورزان ، باغداران ، گلخانه و دامداران محترم شهرستان دهاقان - سه شنبه 07 خرداد ماه 1398 - سه شنبه 25 تیر ماه 1398
از 27 اردیبهشت ماه تا 15 تیر ماه سال جاری بسیج ملی کنترل فشار خون همزمان با روز جهانی فشار خون در سراسر کشور آغاز شده ، افراد بالای سی سال کشور با مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی تحت پوشش سنجش فشار خون قرار گیرند .  

دامداران محترم شهرستان دهاقان - سه شنبه 10 اردیبهشت ماه 1398 - سه شنبه 25 تیر ماه 1398
جهت دریافت تسهیلات سرمایه در گردش با سود بانکی 15 درصد و تسهیلات جهت بازسازی و نوسازی و توسعه مکانیزاسیون با سود بانکی 16 درصد همراه با پروانه بهره برداری از محل بند الف نبصره 18 به شرکت های خدمات مشاوره ای مراجعه و در سامانه سیتا ثبت نام فرمایید.  

متقاضیان محترم احداث گلخانه شهرستان دهاقان - سه شنبه 10 اردیبهشت ماه 1398 - سه شنبه 25 تیر ماه 1398
جهت دریافت تسهیلات سرمایه ثابت با سود بانکی 9 درصد جهت احداث گلخانه با پروانه تاسیس از محل بند الف تبصره 18 به شرکت های خدمات مشاورهای مراجعه و در سامانه سیتا ثبت نام نمایید .  

باغداران محترم - دوشنبه 2 اردیبهشت ماه 1398 - سه شنبه 25 تیر ماه 1398
با توجه به اعلام اداره هواشناسی یک جبهه هوای سرد قطبی از امروز وارد کشور شده و تا اواخر هفته نیز ادامه دارد لذا احتمال سرما زدگی درختان میوه زیاد می باشد در این خصوص توصیه می گردد حد الامکان سطح باغات غرقاب گردد و در صورت وجود بخاری هنگام شب در سطح باغ استفاده گردد و هم چنین بوسیله اکسی کلرورمس با غلظت 3 در هزار نیز سم پاشی انجام شود .  

توصیه های کاربردی برای کشاورزان
قابل توجه بهره برداران محترم
با توجه به شروع فصل 'گرما و افزایش ناگهانی دما، شرایط جهت بروز و خسارت انواع کنه ها فراهم می باشد لذا رعایت اصول زیر می تواند موجب افزایش اثر بخشی کنترل و کاهش خسارت آفت مربوطه گردد: مبارزه با علف های هرز بستر باغات ، حذف پاجوش ها و تنه جوش ها و اجرای هرس سبز ، آبیاری منظم و تنظیم رطوبت باغات ، محلول پاشی برگی باغات  

گلخانه داران محترم - چهارشنبه 26 خرداد ماه 1400
گلخانه داران محترم با دفع صحیح پسماند و بقایای گیاهی پایان دوره کشت خود از تکثیر و انتشار آفات و بیماری ها در محیط پیرامون گلخانه خود از مصرف بی رویه سموم و ایجاد مشکلات زیست محیطی جلوگیری نمایید.  

قابل توجه گلخانه داران محترم شهرستان دهاقان - يكشنبه 09 خرداد ماه 1400
با توجه به افزایش دما در فصل پیشرو و کاهش مصرف برق حتی الامکان برای خنک نمودن سالن های گلخانه از تراکم بوته های کشت شده کاسته و از تهویه طبیعی گلخانه استفاده نمایید.  

قابل توجه باغداران عزیز - يكشنبه 09 خرداد ماه 1400
به دلیل خشکسالی شدید، افزایش دما در فصل پیش رو و کاهش رطوبت جوی برای استفاده مطلوب از آّب موجود توصیه می گردد حتی الامکان آبیاری باغات خود را به ساعات خنک شبانه روز (غروب و صبح هنگام) موکول نمایید.  

قابل توجه کشاورزان - سه شنبه 19 فروردین ماه 1399
توصیه های مرتبط با کشت ذرت   بيشتر...

قابل توجه كشاورزان شهرستان دهاقان - يكشنبه 17 فروردین ماه 1399
توصيه هاي فني مرحله داشت زراعت جو   بيشتر...

قابل توجه گلخانه داران و پرورش دهندگان قارچ - يكشنبه 10 فروردین ماه 1399
توصیه های پیشگیرانه و بهداشتی   بيشتر...

سرمازدگی و روش های پیشگیری - سه شنبه 28 آبان ماه 1398
سرمازدگی و روش های پیشگیری   بيشتر...

بیماری ویروسی آنفولانزای پرندگان - دوشنبه 27 آبان ماه 1398
بیماری ویروسی آنفولانزای پرندگان   بيشتر...

ایمنی در مواجهه با صاعقه و بارندگی - شنبه 25 آبان ماه 1398
ایمنی در مواجهه با صاعقه و بارندگی   بيشتر...

بیماری ویروسی لمپی اسکین (LSD ) - پنج شنبه 13 تیر ماه 1398
لمپی اسکین یک بیماری ویروسی در دام سنگین به ویژه گاو ها است .   بيشتر...

بیماری عفونی VHS - چهارشنبه 12 تیر ماه 1398
به دلیل شیوع بیماری های ویروسی در ماهیان قزل آلا طی سنوات اخیر در کشور اقدامات پیشگیرانه بهداشتی و آشنایی بیشتر مقالات ذیل ایفاد می گردد.   بيشتر...

بیماری نکروزعفونی بافت خون ساز IHN - چهارشنبه 12 تیر ماه 1398
به دلیل شیوع بیماری های ویروسی در ماهیان قزل آلا طی سنوات اخیر در کشور اقدامات پیشگیرانه بهداشتی و آشنایی بیشتر مقالات ذیل ایفاد می گردد.   بيشتر...

بیماری نکروز عفونی پانکراس IPN - چهارشنبه 12 تیر ماه 1398
به دلیل شیوع بیماری های ویروسی در ماهیان قزل آلا طی سنوات اخیر در کشور اقدامات پیشگیرانه بهداشتی و آشنایی بیشتر مقالات ذیل ایفاد می گردد.   بيشتر...

هشدار به کشاورزان محترم شهرستان دهاقان - سه شنبه 10 اردیبهشت ماه 1398
جهت جلوگیری از هر گونه حوادث احتمالی در استخر های ذخیره آب کشاورزی به رعایت موارد ذیل اقدام نمایید: 1- فنس کشی دور استخر بصورتی که مانع از ورود افراد به محوطه استخر گردد .( مستقر کردن پایه ها در بتن فنداسیون در حداکثر فاصله 2.5 متر و به ارتفاع حداقل 1.5 متر با سیم گالوانیزه ) 2-نصب تابلو هشدار خطر و شنا ممنوع در 4 طرف استخر. 3-رعایت تمام نکات ایمنی در ساخت بند ها و هر گونه منابع آبی و سازه های پر خطر و ... عواقب رعایت نکردن موارد فوق و وقوع هر گونه حادثه ای به عهده مالک و کشاورزان می باشد .  

  كاربران برخط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 338
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 338

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 2528528
Visitors بازديد هاي امروز: 346
Visitors بازديد هاي ديروز: 1307

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1403/05/01 پرتال مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دهاقان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا